ПРО НАС

Альянс Консалтансі – консалтингова компанія в сфері громадського здоров’я, що базується в Україні і надає послуги по всьому світу. Створена 9 років тому Альянсом громадського здоров’я, в якості постачальника технічної підтримки для Східної Європи та Центральної Азії (СЄЦА), Альянс Консалтансі зараз працює за чотирьма ключовими напрямками і надає високоякісні послуги у всіх 6 регіонах світу.
Наша місія – підтримувати всіх зацікавлених сторін сфери громадського здоров’я на їх шляху до поліпшення ситуації на глобальному рівні.
Наше бачення – якість і стійкість. Ми прагнемо профасилітувати процес посилення організаційного та індивідуального потенціалу учасників сфери громадського здоров’я по всьому світу, щоб забезпечити ефективні і стійкі рішення.

НАША КОМАНДА

Власта Бродська
Директор
 
Тетяна Капроненко
Фінансовий менеджер
 
Максим Стрельчук
Консультант
Радник з юридичних питань
Леся Тонконог
Консультант
Менеджер проектів: Технічна підтримка
 

Ключові консультанти

Натисніть тут, щоб переглянути інформацію

Наші досягнення

53

охоплені країни

9

років надання ТП

174

виконаних проекти

ОНОВЛЕННЯ

НАШІ ПОСЛУГИ

Сьогодні Альянс Консалтансі працює за чотирьма основними напрямками.

ЦЕНТР ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ АЛЬЯНСУ (ATAC)

Основна мета ATAC – надання високоякісної технічної підтримки для підвищення ефективності національних, регіональних і глобальних заходів у відповідь на проблеми громадського здоров’я і, зокрема, ВІЛ/СНІД і туберкульозу.


ДОСЛІДЖЕННЯ І ОЦІНКА

Центр досліджень і оцінки використовує тривалий успішний досвід Центру ТП і Альянсу для надання консультаційних послуг та технічної допомоги в галузі досліджень, моніторингу та оцінки з орієнтацією на конкретні потреби клієнта. Дослідження, в тому числі соціальні та біологічні, в сфері ВІЛ/СНІДу в Україні та регіоні Східна Європа і Центральна Азія, є на сьогоднішній день однією з найбільш пріоритетних сфер діяльності компанії.


НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК

Альянс Консалтансі реалізує освітні проекти, спрямовані на підвищення потенціалу ключових груп населення та представників громадянського суспільства для більш ефективного та сталого реагування на епідемію.


ЛОГІСТИЧНІ І КОНФЕРЕНЦ-ПОСЛУГИ

Альянс Консалтансі пропонує спеціалізовані послуги з організації заходів. Наша команда досвідчених кваліфікованих фахівців надає підтримку в організації та проведенні заходів локального, національного і міжнародного рівнів в Україні та за кордоном, включаючи тренінги, семінари, конференції та форуми.


ОБУЧЕНИЕ И РАЗВИТИЕ

Альянс Консалтанси реализует образовательные проекты, направленные на повышение потенциала ключевых групп населения и представителей гражданского общества для более эффективного и устойчивого реагирования на эпидемии.


ЛОГИСТИЧЕСКИЕ И КОНФЕРЕНЦ-УСЛУГИ

Альянс Консалтанси предлагает специализированные услуги по организации мероприятий. Наша команда опытных квалифицированных специалистов оказывает поддержку в организации и проведении мероприятий локального, национального и международного уровней в Украине и за рубежом, включая тренинги, семинары, конференции и форумы.

ПОТОЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Альянс Консалтанси продолжает быть частью пула предварительно отобранных Глобальным фондом для борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией провайдеров технической поддержки в сфере Сообществ, прав и гендера. СТАТЬ КОНСУЛЬТАНТОМ

Академия снижения вреда – международный обучающий курс, созданный с целью прекращения СПИДа и гепатита С среди людей, употребляющих инъекционные наркотики.

ФОРМА УЧАСТНИКА

Альянс Консалтанси стала частью пула предварительно отобранных Глобальным фондом для борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией провайдеров услуг по Оценке учреждений здравоохранения.

СТАТЬ КОНСУЛЬТАНТОМ

Нажмите ниже, чтобы записаться на онлайн курс «Роль гражданского общества и сообщества в ответ на ВИЧ / СПИД».

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ

Нажмите ниже, чтобы проинформировать нас о своей заинтересованности курсом «Английский для сообществ ВИЧ/СПИД», который в настоящее время разрабатывается в рамках проекта CORE: Эффективный ответ организаций сообществ.ФОРМА ЗАИНТЕРЕСОВАННОСТИ

Натисніть нижче, щоб дізнатися більше.

Європейське онлайн-опитування щодо наркотиків

НАШЕ ПРОЕКТНЕ ПОРТФОЛІО

 
 

Контакти

Альянс Консалтансі вул.Ділова 5, корп. 10а, Київ 03150, Україна, тел .: +380 44 490 54 85. E-mail: contact@consultancy.org.ua

Написати нам

Ваше ім'я (обов'язково)[recaptcha]
Повідомлення


Як нас знайти