Період реалізації:
11 cічня 2013 року – 31 грудня 2014 року

Країни:

Китай, Індія, Індонезія, Кенія і Малайзія

Донор:

Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІДу

Бюджет:

1 298 347,00 USD

Мета:

Покращений доступ до профілактики, лікування та догляду у зв’язку з ВІЛ, та інших послуг, посилений потенціал громадянського суспільства та зацікавлених сторін серед уряду в наданні послуг зі зменшення шкоди та охорони здоров’я для СІН, їх партнерів та дітей в 5 країнах, захищені права людини, розширена і спільно вивчена роль громадянського суспільства в програмах зменшення шкоди для СІН, їх партнерів та їх дітей в 5 країнах.

Мета програми полягала в залученні людей, які вживають наркотики до розробки та надання послуг, а також розробку плану захисту прав людини людей, що вживають наркотики в 5 країнах (Китай, Індія, Індонезія, Кенія і Малайзія). Основна увага приділялася побудові локального потенціалу організацій громад та обміну знаннями про те, що працює, а що – ні.

Цей проект вніс істотний внесок в боротьбу з ВІЛ в країнах серед людей, що вживають наркотики, в розрізі застосовуваних методів і послуг. В рамках цього проекту було навчено більше 500 чоловік, написано кілька публікацій, проведено 4 дослідження.

Активності:
  1. Надання подальшої технічної підтримки у використанні програмного забезпечення для Китаю, Індії, Індонезії, Кенії та Малайзії.
  2. Додаткова адаптація програмного забезпечення для Індії на прохання Індійського союзу з ВІЛ / СНІДу.
  3. Надання регулярної дистанційної допомоги організаціям-партнерам проекту CAHR з усіх 5 країн.
  4. Координація обміну знаннями між партнерськими організаціями CAHR через форуми, соціальні мережі і т. д., для надання можливості обміну досвідом, знаннями і обговорення проблем та бар’єрів, з якими стикаються партнери з країн.
  5. Розробка публікації про зайнятість людей, що вживають наркотики.
  6. Технічна допомога MAC з організацією Національної конференції зі зменшення шкоди.
  7. Надання технічної підтримки організаціям в Індонезії по впровадженню PDI в рамках дослідження з питань жінок, що вживають ін’єкційні наркотики. Спрощення навчання по впровадженню PDI в Індонезії та розробка програмних інструментів і матеріалів.
  8. Організація робочої наради щодо залучення активних споживачів наркотиків до програм зниження шкоди. Мета семінару для представників з 5 країн полягала в тому, щоб пілотувати публікацію про працевлаштування і практику залучення людей, що вживають наркотики, в програми зниження шкоди.
Досягнення:
  1. Подальша технічна допомога була надана організаціям, які використовують програмне забезпечення.
  2. Проведено два семінари.
  3. Дві поїздки з надання технічної підтримки в країнах.
  4. Розроблено публікацію про зайнятість людей, що вживають наркотики.
  5. Технічна підтримка по розвитку втручання за участю одноліток була надана організаціям з Індонезії.
Веб-сайт: